O Nas

to sklep audio ze sprzętem z zakresu kina domowego i stereo. Jako sklep hi-fi oferujemy najnowsze rozwiązania z dziedziny elektroniki użytkowej dla domu i firmy. Zapewniamy kompleksową usługę, czyli pomoc w wyborze, sprzedaż oraz serwis gwarancyjny. Dzięki naszemu doświadczeniu nie tylko w audio domowym, ale także technice estradowej jesteśmy firmą której możesz zaufać.

Co kupisz w naszym sklepie HI-FI ?

W naszej ofercie salonu audio w Krakowie możesz kupić i odebrać:

 • audio sprzęt stereo, 
 • wzmacniacze zintegrowane,
 • amplitunery,
 • tunery sieciowe,
 • odtwarzacze strumieniowe,
 • odtwarzacze CD,
 • kolumny głośnikowe podłogowe i podstawkowe oraz monitory,
 • sprzęt do kina domowego - amplitunery, zestawy głośnikowe, odtwarzacze DVD i blu-ray,
 • estradowe kolumny głośnikowe,
 • mikrofony i miksery do zastosowania przez zespoły muzyczne i prezenterów, sprzęt do szkół, przedszkoli i na konferencje firmowe,
 • kable i przewody audio video - HDMI, RCA, XLR, USB i inne niezbędne do budowania i zmian w systemach audiowizualnych.

Dlaczego MY jako sklep audio ?


W naszym w salonie audio-video w Krakowie możecie Państwo dogodnych warunkach obejrzeć, odsłuchać i wybrać dla siebie wymarzony sprzęt. Służymy pomocą i fachową poradą w tym zakresie. Niezależnie od posiadanego budżetu możemy zaproponować różnorakie zestawy i urządzenia dostosowane do Waszych oczekiwań i potrzeb. W naszym audio sklepie mamy rozwiązania zarówno dla osób, które posiadają wysokie środki finansowe ale i dla tych których cele mają być realizowane w stosunkowo niskich budżetach. Cały czas staramy się maksymalnie wychodzić na wprost oczekiwaniom osób które nas odwiedzają. Poszerzamy wiedzę na temat różnorakich tematów związanych z branżą rynku stereo, kina domowego i urządzeń audiowizualnych. Także nasze wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem nagłośnienia estradowego postanowiliśmy przekłuć na sprzęt domowego użytku nie tylko dla audiofilów.

W naszym sklepie audio posiadany salę odsłuchową w której mamy możliwość przedstawienia klientowi naszych propozycji. Przeprowadzamy prezentacje w sali zbliżonej bardzo do warunków domowych. Jesteśmy także otwarci na klientów którzy życzą sobie indywidualne odsłuchy w swoich domach. Naszym celem w kontakcie z klientem jest uzyskanie dla niego maksymalnie dobrego efektu w dostępnym budżecie.

Do kogo chcemy dotrzeć jako audio sklep ?

Dla kogo jest nasz sklep HI-FI ze sprzętem stereo i kinem domowym ? Naszą ofertę dedykujemy szczególnie osobom, które nie czują się komfortowo kupując sprzęt audio-video w okolicznych hipermarketach. Posiadamy także urządzenia, które ciężko szukać w standardowych sklepach ze sprzętem elektronicznym. Naszą wiedzą dzielimy się z klientami w odpowiednich warunkach akustycznych. Zapraszamy na odsłuchy do sklepu HI-FI w Krakowie.

Oferujemy bezproblemowe parkowanie (co często jest problemem w centrum miasta), pomoc i nastawienie na realizację celu klienta. Z gąszczu wielu propozycji pomożemy wybrać tą jedyną, optymalną.

Dla fanów muzyki przygotowaliśmy bogaty zbiór płyt CD z różnych gatunków. Chętnie podzielimy się z Wami wrażeniami z odsłuchów. Każdy nowy to nowe doświadczenie. Być może w przyszłości możliwy będzie zakup płyt CD i winylowych. Zatem serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu audio :)

Gwarancja i serwis

W naszej ofercie znajduje się sprzęt uznanych producentów polskich i zagranicznych. Wszystkie towary objęte są gwarancją i pochodzą od polskich dystrybutorów. Przy zakupie w internetowym audio sklepie DK AUDIO macie Państwo oczywiście prawo do zwrotu nieużywanego towaru w ciągu 14 dni. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, aby zadbać nawet o najbardziej wymagających klientów. Zatem oprócz HI-FI mamy ciekawe i nowoczesne rozwiązania z zakresu high-fidelity czy high-end.